Lukker 05/12-2024 09:50:00
Skopa Märke: Okänt Modell: Okänt Fäste: Stora BM Skick: Begagnad, Slitage förekommer Mått: Längd: ca 1,10m Bredd: ca 2,30 m Höjd: ca 1,40m
Afhentes: Åmål, Sweden (via Google Maps)
Flott beltelift fra Imer til salgs for utleiefirma, har vært lite brukt og behovene er endret i selskapet. Drives på bensin eller 230v Den er sertifisert fram til 06.2025 Bensinmototren starter og går, men trenger nok bytte av luftfilter (soter litt) Noen malingsmerker på kurven Liten skade på stigen Ellers helt strøken 2022 model For mer info se PDF eller manual her: https://www.imerusa.com/uploads/1/2/6/2/126204803/im_r13_t_usa_ansi_r00-s.pdf
BUDT 2300,- DKK
6 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2020 Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
3 stk. 12 v batterier, 45 AH, ubrugte i kasser
Knud Kristensen (f. 1915, d. 1991) “Vinter-Februar ved havet”. 1958. Sign. Knud Kristensen, 58. Olie på lærred. 74×94. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Esab Tigrod svejsetråd. 3 pakke à 5 kg. Tigrod 13.09 - 1.6 mm. 1 pk à 5 kg. 2.0 mm 1 pk à 3 kg. 2.4 mm 1 pk à 2 kg 3.2 mm NST TIG ERNiCRMO3 (625) 1 pk à 2 kg 1.6 mm 1 pk à 2.0 kg 2.0 mm LNT Zeron 100X 1.5 kg 2.4 mm Sælges pga af ophør af firma.
Europa. 4 kasser med Finland, Danmark årbøger til 2013, England og Norge. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
19 visninger
Fremviser lærred 100" med elektrisk motor,220V. Ubrugt.
Flot dekorativ elefant i tungt ukendt materiale. H 62 L 60 cm.
Girard-Perregaux Vintage 1945 af stål, ref. 2593. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. 2000'erne. Sort læderrem med C-spænde af stål. Ø 28×28 mm. Girard-Perregaux rejseæske medfølger.