Lukker 12/12-2024 12:00:00
25 stk. Værktøjs sæt med 198 dele. Se billeder for div. værktøjs indhold. Praktisk kuffert model. Alt har sin plads.
Afhentes: PK - 7830 Vinderup, Denmark (via Google Maps)
19 stk. Fingerbeskyttere. Med fingerbeskytteren sikrer du dig bedre kast, uden at ødelægge din pegefinger. Kan bruges både på venstre og højre hånd. 5 stk. Camouflage, 4 stk. Oliven, 5 stk. Røde og 5 stk. blå. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
16 visninger
Danmark. Breve. Lille samling med en del bedre breve/kort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Står i 6261 Bredebro. Bosch fryseskab med 7 plastskuffer - Modellen hedder Economic - super. Den måler B: 67 cm, D: 61 cm, H: 172 cm. Stået indenfor. Brugt, men pæn stand. MOMSFRI
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) Komposition. Sign. Alechinsky, 12/100. Litografi i farver. Lysmål 51 × 36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) Uden titel. Sign. Corneille, 53/150. Serigrafi i farver på lærred. 95×150. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Christian Dior “Large Lady Dior” taske af pink quiltet cannage lakeret læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort monogram for. H. 26 x B. 33 x D. 7 cm. 2013.
BUDT 10500,- DKK
Stor Fedtsmøre anlæg, 24 vdc, højde 90 cm
ubrugt 12V hydraulikpumpe med motor
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Oxford”. To kontorstole med stamme af forkromet stål, monteret på drejefod af aluminium med fem hjul, betrukket med hhv. lyst uld og alcantara. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1991. (2)
130 vibrationsdæmper 6mm gev.