Lukker 09/12-2024 11:15:00
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
6 stk Hvide Parasoller Ø 300 cm med plastikfod
Tiffany & Co. “Metro Heart” diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vedhæng 8×9 mm. L. 41 cm. Original æske og smykkepose medfølger.
Pæn Minitraktor Nyserviceret Gode d? Yanmar YM169 D 4WD
BUDT 14500,- DKK
Finn Nielsen (f. 1948) Uden titel. Sign. FN. Delvist poleret granit. H. 40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
4 stk 27W LED arbejdslamper 110 mm, for 9 - 60V, ATV, Minigraver m.m.
12 bts. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
Gl. CF tønde med låg
Tre Kelim tæpper. Luri, sydlige Persien. Ca. 1960. 230×129. Antikt Shahsavan sofreh, Kaukasus. Ca. 1900. 130×119. Antik Shahsavan kelim, Kaukasus. 1890–1910. 254×155.(3)