Lukker 09/12-2024 11:15:00
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
TØNDER-HØJER 28.8.21. Buresustempel på brevkort til Langebæk. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Super velholdt gaffeltruck. - Bemærk, har kun kørt 398 timer. - Har kun haft en ejer fra ny. - Har kørt på lille opvarmet lager, har altid stået indendørs. - Integreret lade Linde E 12/386 - Kun 400 timer / Has only 400 hours !
BUDT 90000,- DKK
7 stk. radio-høreværn + 2 stk. værktøjstasker + computertaske + 5 stk. div. plast-kufferter
Dücker HDK 1300 mekanisk traktorkost med A-ramme. PTO-drevet. Liftophængt. Sælger oplyser, at kosten virkede ved sidste brug. Der er noget overfladerust. Se billederne for yderligere detaljer.
Philipp Ferdinand de Hamilton (f. Bruxelles ca. 1664, d. Wien 1750) Nature morte med fuglevildt og svampe. Sign. P. F. De Hamilton. Olie på lærred monteret på lærred. 61×52.
36 stk Harry Potter puslespil m/48 brikker
Er lige kommet hjem fra en opgave og virker derfor som den skal, og lige klar til brug. Der medfølger 15 master af 1,5 meters = 22,5 meter. 4 Behæftelse beslag. 4 Kabelførings rør 5 Etage stationer. 1 montør try Hek GL500 - 22,5 m mast
BUDT 3500,- DKK
Rustfri og Alubeslag 15x4 og 10x4 cm + vinkelbeslag + 8 cm gevindstykker i 2 sække + poser popnitter + rustfri og galv. Bolte, skiver mm. Alt på pallen
Selges på vegne av kommune. Tilstand vist på bildene.
5 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1978 B (ts/us). B/C (us), C (ms). Sourced from a temperature controlled cellar
Romerske kejserdømme, Antoninus Pius, 138–161, Denar, Rom, TR POT XX COS IIII, 2,90 g, RIC 262
Velholdt skruekompressor. Bemærk kun 1.340 time Ingersoll Rand SSR ML 11 - 1,64 m³/min - 7,5 Bar
BUDT 5750,- DKK