Lukker 09/12-2024 20:38:00
Peter Raadsig (f. København 1806, d. sst. 1882) Landskab fra Valsølille. Sign. P. R. Valsølille 1860. Olie på lærred. 38×57.
GPS maskinstyring bestående af: Tablet, Leica iCON Toughpad CC80-20 Rugged 7" Tablet/Panasonic FZ-M1JX50-J3 + GPS-antenne, Leica iCON ICG70 m. 1 batteri (minus lader) (minus ledninger og kabler)
23 visninger
BUDT 22000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk O&K 70 Skovl SMP1 ski O&K 70 Skovl SMP1 skifte
PALLE med markerings lys og div el artikler.
Selges på vegne av kommune. Tilstand vist på bildene.
Tepf Parker Par foldestole med stel af teak, sæde og ryg af brunt læder. Udført og mærket for Trip Trap. (2)
3 stk transport boxe på hjul. Måler H 95 B 360 cm.
Kulgrill 75 x 49 cm med sidebord og hjul for transport
Ca. 41 stk Lysestager Messing/ guld look, forskellige modeller samt ca. 48 stk lysestager til kronelys, Guld look
Fejekost Stensballe, arbejdsbredde 125 cm, Frontmontage med A-ramme, passer bl.a. til Nimos DM Trac 204
Fin traktor starter og kører godt. Træk på alle 4 hjul, kan slåes fra og til i førehuset, skovl B 220 cm som løfter 1600 kg. CASE IH 1056XL - 5 ton - 4 WD - Med frontlæsser og EU Hurtigskifte
32 visninger
BUDT 72000,- DKK
To stager af fajance i form af flettede julehjerter, dekoreret i blåt og gul. Aluminia. H. 7,5 cm. (2)
BUDT 1750,- DKK