Lukker 09/12-2024 19:16:00
To stager af fajance i form af flettede julehjerter, dekoreret i blåt og gul. Aluminia. H. 7,5 cm. (2)
BUDT 1750,- DKK
2 flotte udendørs herregårdslamper, højde ca 220 cm, i alu med fod der kan monteres, 220 v. uden pærer i org kasser.
Div. Hvide skabe 2 x 430 cm H 180 cm. BEMÆRK må først afhentes søndag den 8/12.
Kilrep super HC Johnson 6st 4750 3st 800 Skick: I fungerande skick Övrigt: Se bilder för mer information om objektet
Brugt til flaske og dåse sorterin ABC JTT C200
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. Ubrugte
7 stk. radio-høreværn + 2 stk. værktøjstasker + computertaske + 5 stk. div. plast-kufferter
Div. Slanger og lidt Kabler
Einbock Chopstar Model ERS 6- rows Årgang 2023 3 Meter Vægt 716 kg
Danmark. Lille stemplet samling på 3 stk. A4 plancher med bl.a. 10 øre SMÅ HJØRNETAL stemplet (let afrundet hjørne SØ) mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “U. titel”. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 80×80. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 17000,- DKK