Lukker 02/12-2024 12:45:00
Wacker GV5003 generator. Årgang 2003. Serie no. 1438917 Honda GX270 motor. 5.2 KVA 400V / 230V udtag.
Afhentes: OC -4681 Herfølge, Denmark (via Google Maps)
3 paller div. hobby artikler
Antikt Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1900. 446×344.
OVERVÅGNINGSPAKKE med 4 kamera, Swiss CCTV.
Dansk snedkermester Rullebord med løst top, samt underliggende hylde af frugttræ. Opsat på hjul. Udført 1930–1940èrne. H. 68. L. 74. D. 46.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kubota KX019-4 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 Kubota KX019-4 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 78500,- DKK
2 stykker høje containere med ecotop - 8 - 6500 forvogns container + 8 - 7500 anhænger container. - Rustfristål belægning i bund, og cirka 1 meter opad siderne. - Begge containere kan åbnes i venstre side. - Baglågen er både side og top hængsle Micodan 8-6500 + 8-7500 42m3 - 6,5 meter + 50,5 m3- 7,5 meter - Ecotop hydraulisk presenning
BUDT 33500,- DKK
Postkort. Parti i kasse med ca. 1000 danske postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. transportvogne samt 1 stk. sækkevogn
B27 maskinfäste - Tidigare monterad på Caterpillar 320 - Hydrauliskt - 80 mm axlar - Fungerande
Beton-figur - H: ca. 54 cm. (ubrugt)
Harlekin bestik i sølvplet, 97 dele. 19 spiseskeer, 22 gafler, 22 dessertskeer, 14 kagegafler, 13 teskeer, 7 stk. tilbehør. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Stort skilt i galvaniseret stål