Lukker 09/12-2024 10:45:00
Affugter. 400 V Defekt blæser
Afhentes: OC -4681 Herfølge, Denmark (via Google Maps)
miu miu Taske af beige/rosa flæset læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, to lynlås lommer, et rum med fire indvendige lommer hvoraf en har lynlås og gråt satin for. H. 30 x B. 43 x D. 14 cm.
LED væglamper, 5 stk. Solcelledrevet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Carl Fischer (f. Vejle 1887, d. København 1962) Portræt af en kvinde i dragt med stor grøn krave. Sign. Carl Fischer. Olie på træ. 56×49. Verso udstillingsmærkat. Antagelig udstillet Charlottenborg 1934 nr. 103, katalogiseret med fejlagtige mål. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Olafur Eliasson (f. København 1967) “Icelandserien”, 2004. Sign. på certifikat. 1/1. Number: IS_04_50. Unikt foto i farver. Bladstørrelse 60×90. Proveniens: Stalke Galleri, København. Certifikat signeret af kunstneren medfølger. Certifikat udstedt 30.6. 2004. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Wacker BFS 100 beton - asfalt skærer. Årgang 1999 Serie no. 1221167 Vandbeholder. Honda motor. Klinge 450 mm. 9.6 Kw Vægt 108 kg.
96 stk Porcelænsknager, klister på bagsiden er defekt
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) Uden titel, 1974–75. Sign. MB. Olie på lærred. 50×61. Litteratur: Henning Smidth nr. 1974–073. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Maks hydraulisk flow; olie40 l/min. Maks hydraulisk tryk: 140 bar. Nominel strøm 16 A. K3600 ringsav skærdybde 260mm. ''Cut-off saw'' K2500 Hydraulisk skærdybde 145mm / Ø 400mm. Pumpe skal efterse Husqvarna Power pack pp 325
Parti div. skilte (ubrugt)
Svend Engelund (f. Vrå 1908, d. Mårslet 2007) Landskab med mor og barn i forgrunden, 1957. Sign. SE med datering. Olie på lærred. 82×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) Figurer i landskab. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 71×81. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.