Claus Johansen (f. Aagerup ved

Lukker 10/12-2024 19:19:00

Claus Johansen (f. Aagerup ved Holbæk 1877, d. Rønne 1943) Tulipaner i vase. Sign. CJ. Olie på lærred. 50 × 35. Uindrammet.