Lukker 10/12-2024 20:17:00
Everest Hall (f. New York 1974) Uden titel. Usign. Akvarel og collage på papir. Bladstørrelse 61×45.
2 stk barer L 225 med sort front og sider, selve arbejdsbordet er med rustfri plade 225 x 60 cm og øverst serveringsbord 225 x 30 cm
Med denne slagleklipper, som vejer 77 kg, kan du i en ruf klippe voldsom vegetation og stridt græs og dermed nemt og effektivt få trimmet udenomsarealerne igen. Kan klippe højt græs og ukrut. Passer til stigas maskiner men kontroller velligst før køb-
Popcornmaskine med vogn brugt
Ny CMT Ventilator, med elmotor 400 v - 690 v, 0,37 kw
Kommode af guldstafferet nøddetræ, plade af rødbroget marmor, svungen ligeknækket front med to skuffer. Rococoform. Ca. 1900. H. 86. B. 117. D. 52.
Romerske kejserdømme, Clodius Albinus, som Caesar, 193–195, Denar, Rom, MINER PACIF COS II, 3,36 g, RIC 7, RSC 48 Ex. Professor Niels Hannestad, Ex. Santamaria. Samleretiket medfølger.
Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europa ! Maskinen er fin og vedligeholdt - og har kun kørt med en chauffør. Den skal bare spules over med en gang vand, så vil den fremstå meget fint! NB !!! Læsseskovlen, som er monteret på maskinen medfølger ikke, men i stedet for medfølger den 7m3 læsseskovl, som der er vist 11 billeder af til sidst i billedrækken! Liebherr L586 XPower - 33 ton - Motor EPA / Engine EPA
BUDT 356000,- DKK
70cm skovl med godt skær, passer til en Case rendegraver, er som n ABC 70cm - Case