Peter Rothmeier Ravn (f. 1955)

Lukker 10/12-2024 20:19:00

Peter Rothmeier Ravn (f. 1955) “Crawling Man No. 3”. Sign. på bagsiden, 4/10. Archival pigment photografic print. Lysmål 69×49. Proveniens: Galleri Kant, 2023. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær