Stativ med Lyskranse, Lysestager, m.m. se billede
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
OLIETRYK TESTER, 0-500 PSI/35 Bar. Inkl. Div. Adaptere. Ubrugt.
Oval bakke/fad af sterlingsølv, på lavt indtrukket fodstykke. Hugo Grün. Vægt 477 g. 33×17,5 cm.
BUDT 1750,- DKK
Kap geringssav Hitachi/Hikoki Model C8FSHG udstillings model
- Bemærk kun 1.318 timer. - 3 Speed. - Stor LED lyspakke. - Skovl og pallegaffel medfølge Mustang 708 - Vægt / weight 5 ton - Al 700
BUDT 236000,- DKK
BUDT 12500,- DKK
Mercedes 818l bilfrakter med Trevor fast flak, stålpåbygg med kjøre ramper, vinsj med fjernkontroll, rustfrie verktøyskap, pen praktisk bil med 3 seter.
1875. 4 øre, 12.tryk (2) og 8 øre, 14.tryk (2). I alt 24 øre på meget smukt VÆRDIBREV sendt med landposten fra VINDINGE, via Vejle til Skanderborg [ 23,25 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
Wengler Et par sammenklappelige stole af bambus og flet med stropper af kernelæder. Udført hos R. Wengler. (2)
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2001 A (hf/in).