Lukker 10/12-2024 21:24:00
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) Reolvæg af massiv fyrretræ, bestående tre bogreoler, en vitrine og tre sokler. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. (7)
Dansk maler, 19. årh. Kystparti med udsigt til Sønderborg Slot. Usigneret. Olie på lærred. 29×34.
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
1920. Planche med ufrankeret brev fra Den Internationale Kommisions Pressebureau sendt fra Flensburg 1.3.20 til Haderslev samt løst parstykke 4 kr./5 mark, grøn anvendt på pas 14.januar 1920. Sjældent materiale [ 27 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CP Lerskovl - 40 cm. - S40 ski CP Lerskovl - 40 cm. - S40 skifte
Cartier Must de Cartier Tank af guldbelagt sølv, Ref. 6 81008. Quartz værk. Brun firbensrem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 24×31 mm. 1980'erne Æske og hangtag medfølger.
Dvs. rawlplugs 4-12 mm 10 æsker samlet, 950 stk.
Et sæt på syv japanske figurer af udskåret elfenben, The Seven Lucky Goods. Taisho, 20. årh.s begyndelse. H. 5,5–17 cm. (7) CITES-certifikat foreligger.
Omega Constellation af 18 kt. guld og stål, ref. 14802000. Quartz værk med datovisning, kaliber 1424. 1995. Omega lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 26 mm. Manual og certifikat fra 1995 medfølger.
Nordberg HP300 Stativunderdel med kona - Säljes som ett reparationsobjekt eller reservdelsobjekt - Mått ca 200 cm i diameter samt 170 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
Træningsmaskine, til ben / lår, Proof. Stand ukendt
BUDT 1900,- DKK