Lukker 08/12-2024 18:52:00
Ølkrus, 800 stk. 33cl. 11 cm høj. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse Bjerglandskab med udsigt til en sø. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 93×129.
FORSTÆRKER, HIFI Forstærker 2 x 300 watt max. Effekt. Med fj. Betj., bluetooth modtager, FM-radio, USB/SD-kort afspiller. To mikrofon indgange. Til 220V eller 12V. Ubrugt.
Fri porno i 50 år, 1969–2019, kobbernikkel, 39 mm, 27,95 g, fremstillet af Rene Villadsen, danske-medaljer.dk.
6 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. Ubrugte
Svensk spejl i Burchard Precht stil, blå glasramme med beslag af forgyldt bly, buet top med prydvase og mascaron. Elementer fra 18. årh.s første tredjedel og senere kombineret. H. 100. B. 43. Proveniens: Dansk privatsamling.
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) En far med sine børn i en blomstereng. Sign. H. A. Brendekilde 07. Olie på lærred. 50×69.
Tyskland, Sylter Creditverein in Westerland, 2, 3 og 5 Mark u.år (1920), i alt 3 stk. alle ugyldiggjort
200 pakker med mange sticky-notes. Kommer i en pakke med flere størrelser og farver
Pallgafflar med sidoförskjutning Fäste: Stora BM Gaffellängd: 1,10m Skick: Begagnad, Slitage förekommer Behöver en översyn Användning: Ej använd på 5 år.
Metal EL High Volt skabe, 60 x 25 x 16 cm, med nøgler, 4 stk.
C. A. Jensen (f. Bredsted ved Husum 1792, d. København 1870) Portræt af en ung herre i sort jakke, hvid flæseskjorte og hvidt halsbind. Sign. Jensen 18??. Olie på lærred. 52×44. Maleriet er et af C.A. Jensens tidlige portrætter omkring 1815–1820 og for eksempel ligger portrættet af guldsmeden Gumperd fra 1815 stilmæssigt tæt op ad nærværende portræt. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 607, 1994 nr. 2 afb. s. 10. Her dateret 1842?
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup A 750 B - Lasteevne / capacity 475 Brenderup A 750 B - Lasteevne / capacity 475 kg
BUDT 1800,- DKK