Lukker 04/12-2024 07:46:00
Hurtig-skift med drejeled til Komatsu teleskoplæsser 700 serien. Komatsu 712-714-716-718 serien - Hurtigskift med drejeled til teleskoplæsser
BUDT 13500,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Parti Bestik som på foto + Plastik skåle, bøtter med låg, Bageforme m.m.
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade II. Meget smukt mærke med centrisk nr.stempel 51 (Odense). Attest Jørgensen. Pragteksemplar [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Til 19 mm hejsewir Demag Hook - Krog til mobilkran / for mobile crane
NB! Kun brugt 1 gang! Passer på bla. Weidemann hurtig-skift. Der medfølger en ekstra beslag der passer til hurtig-skif ABC V-plov - Sneplov / Snowplow
BUDT 11500,- DKK
Står i 6740 Bramming. An-pack sortimentskasser i pap. 3 størrelser. 6 stk. høje som måler (36 x 21 x 27 cm.). Store er der 46 stk. af (36 x 21 x 13 cm.) og den lille er der 55 stk. af (37 x 11 x 13 cm). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Bacho Værktøjstrolly 65 x 45 x 25 cm
Tjälkrok Fäste: B 20 Serienr: Oläslig skylt Användning: Ej brukad sista 5 åren Skick: Begagnad, Slitage förekommer
Irland, Shilling 1937, S 6627, KM 6 - smukt eksemplar af dette sjældne årstal
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade I. Velplaceret og skarpt nr.stempel 131 (PREETZ). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 sæt Earbuds i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr