Lukker 04/12-2024 10:15:00
Lastbil Mercedes sprinter 906 Dobbeltkabine Aircondition Elruder 6 gear Fartpilot En ejer Kran HMF handy 262 12M Registrerings attest medfølger
Afhentes: JN - 5200 Odense, Denmark (via Google Maps)
- Lav dine egne træbriketter / hestemøgs briketter. - Kan lave op til 150 kg briketter i time Weima Brikettierpresse T H 714 Lav dine egne træbriketter - hestemøgs briketter
BUDT 49000,- DKK
Ubekendt maler, 20. årh. Strudse på savannen. Sign. BvR, 55. Akvarel og blyant på papir. Lysmål 28×42.
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
HØJTRYKSRENSER med 6,5 HK benzinmotor, maks tryk 3000 PSI/205 Bar. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Har vakuum-løfteåg med 4 sugekopper til løft af glasvinduer m.m. !!! Se løftediagram blandt billederne H H Intellitech Glaslift 550 - Lifting capacity 550 kg
BUDT 20250,- DKK
Står i 6261 Bredebro. Søholm relief - Forårs kærlighed, nr, 3584. Af Joseph Simon, fra 1970'erne. Den måler H: 35,5 cm, B: 25 cm, D: 3 cm. Brugt, men pæn stand. MOMSFRI
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1999kr , ubrugt
NØRREJYLLANDS JB.PKT. 26.1.19. Bureaustempel på 10 øres Korrespondancekort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Salgsdisk L 160 D 55 H 105 cm.
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
2 stk. Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS