Lukker 29/11-2024 17:00:00
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Wenzel Tornøe (f. Svendborg 1844, d. Frederiksberg 1907) En romersk vandpost. Usigneret. Dateret Roma 72/71 delvist opmalet. Olie på papir monteret på plade. 32×23. På blændrammen et stempel fra arkitekt Holger Tornøes dødsboauktion.
240 flasker div. håndsæbe á 275 ml. (ubrugt)
luftventiler m.m.
Transporthøjde er 1,95 m og undervogn kan skydes ind fra 150 cm til kun 99 cm - og liften kan derfor bugseres ind igennem en almindelig dør. NB ! Styreboksen er defekt og skal repareres af købers elektriker !!! Omme Mini 12 - 12 m
BUDT 26000,- DKK
Kasse med div rørbærer. Ubrugte
Skandinavien. Album med diverse mærker inkl. bedre Danmark og Grønland og samlet i generel pæn farvefrisk kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1690kr , ubrugt
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
3 paller div. hobby artikler
Samlet vejl. Pris estimeret til 40.000 DKKSe billeder Vi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
BUDT 1900,- DKK