Lukker 28/11-2024 07:24:00
Fin traktor. - Hitchkrog. - 4 WD. - Gearstænger i højreside. - Plan gulv i kabine Deutz D 7807 C - 4 ton - 4 WD - 75 HK
BUDT 56000,- DKK
36 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
Str. (LxB): 160x90 cm.
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 40. Bredrandet mærke med centrisk skydeskive-stempel. Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden
2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Stort parti servietter , bordløber, sisoweb og sterinlys
Svejse-/skæresæt med meget tilbehør i praktisk kuffert.
ny Grundfos pumpe for gulvvarme
Lukket boogie-cargotrailer, NIEWIADOW model B3500 - reg. første gang 03-04-2023 - tidligere reg.nr. FE 2743 - T: 2000kg. L: 1430 kg. - stelnr. SWNB35000M0007364 - indvendig ladmål: 148x303 cm. - indvendig højde: 174 cm. + Purewash Trailer Classic Heat vaskeanlæg bestående af: benzin-hedvandsrenser + vandtank + div. tilbehør
BUDT 25000,- DKK