Lukker 04/12-2024 11:00:00
THULE Elite G2 Standard, Bagmonteret Cykelholder
Afhentes: 4100 Ringsted (via Google Maps)
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Ca. 2000 stk Romeo & Julie Face cream + Parti Sæbebobler nogle mangler indhold, Stand ukendt
Celine Taske af blåt denim med lyst print, mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, skulderstrop, to udvendige forlommer, et rum med knaplukning, en indvendig lynlås lomme og blåt denimfor. H. 22 x B. 29 x D. 11 cm.
Ca. 90 mtr. DAFA Bronze-tætningsliste
Monaco. 1885–2000. Samling i 5 indstiksbøger inkl. bedre værdier og sæt. En del samlet i både stemplet og **/* kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Palle Suenson (f. 1904, d. 1986) Et par fritstående to-pers. bænke af cubamahogni. Dybthæftet sæde og ryg betrukket med originalt patineret nigerskind. Udført 1930'erne hos snedkermester Jacob. L 112. (2)
Står i 6740 Bramming. Colors By Copenhagen. Pendel med tranparant yder- og grøn inderskærm. Begge i acryl. Den er med grøn stof ledning. Ø: 20 cm. H: 16 cm. Hængt som udstilling. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
8 stk Flagstænger på krydsfod, H 200 cm
Står i 6800 Varde. Høvlbænk, med en lille smule indhold. Måler: 220 x 65 cm. H: 85 cm. Brugt, ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Div verktyg på halv pall Cirkelsåg Bosch Slipmaskin Festool Mutter dragare Makita Laddare batterier Makita Bandslip Black Decker 2st skruvdragare Makita Pump Vilo Högtryckstvätt Kärcher Borrmaskin Einhell Kap och gir såg Millarco Kompressor Stal Finspong Slang och lufttrycksmätare Elverk Luna1500 Maskinerna är ej funktions testade Alla säljes tillsammans
Rasmus Christiansen (f. Bjertrup v. Skanderborg 1863, d. København 1940) Fjordparti med græssende køer. Sign. R X Chr. Olie på lærred. 47×69.
BUDT 370,- DKK
1854. 2 sk. og 4 sk. 3 pæne ubrugte mærker. [ 3,4 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×