Lukker 04/12-2024 11:00:00
1 stk. Brother DCP-L5500DN
Afhentes: 4100 Ringsted (via Google Maps)
25 stk Håndklæder, ubrugte Mål 100x50 cm
Ubekendt maler, 18. årh. Et par portrætter af Lauritz Walther (1724–1788) og Karen Walther f. Ring (1726–1797). Usigneret. Olie på lærred. Hver 75×63,5. (2)
METAL ARBEJDSBORD, Måleplan.
Ca. 90 mtr. DAFA Bronze-tætningsliste
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Stort parti glasserede tagsten med masser af rygninger og andre specialsten. Ubrugt på 24 paller.
Ca. 65 stk. 40mm skydemuffe
Matabo Kapsav KS 216 M Lasercut
nye tandhjul modul 3, 21 og 25 tand
Rolex Oyster Perpetual af stål, ref. 1038. Mekanisk værk med automatisk optræk, kaliber 1560. 1970. Krans af guld. Læderrem med Rolex C-type spænde af stål. Ø 35 mm. Kassenr. 1038. Bagkassenr. 1038 IV 69. Serienr. 2262500. Værknr. D37905.
Tjep CP 40 Gaspistol, med batterier, oplader, MF
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto