Ubekendt maler, 18. årh.

Lukker 09/12-2024 19:15:00

Ubekendt maler, 18. årh. Et par portrætter af Lauritz Walther (1724–1788) og Karen Walther f. Ring (1726–1797). Usigneret. Olie på lærred. Hver 75×63,5. (2)