Lukker 09/12-2024 11:30:00
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
Skiftenøgler fra Tengtool str 6-8-10-12
Diverse ubrukte kontormøbler. 18 stk kontorskap: • Kontorskap med 3 dører - 130 x 110 x 40 cm (HBD) - 11 stk. • Arkivskap med uttrekk - 126 x 45 x 90 cm (HBD) - 4 stk. • Posthyller - 113 x 92 x 40 cm (HBD) - 3 stk [email protected]
Usædvanlig dansk Louis XVI kommode af mahogni. Ca. 1780. H. 84. B. 78. D. 48.
Kina. 2 indstiksbøger med diverse udgaver inkl. Guldfisk og 3 forsendelser mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Peters Jul” bestående af ni tallerkener og to fade samt julestel med fem tallerkener, fem stager og 10 krus. Dekoration af Johan og Pietro Krohn samt Henrik Wiberg. Royal Copenhagen. (31) .
BUDT 2300,- DKK
Et par aquamarin- og diamantørestikker af platin og 14 kt. guld hver prydet med fire dråbeformede aquamariner, talrige old-cut, baguette-, square- og brillantslebne diamanter. Samlet vægt ca. 14,5 g. L. 7 cm. (2)
1 stk Køkkenbordplade med lille Specialvask, ca. 350 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
PALLE med Rørskære udstyr og vogn.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk VA 2718B4 - Lasteevne / Capacity 2.700 kg - Maskintrai VA 2718B4 - Lasteevne / Capacity 2.700 kg - Maskintrailer
Har vakuum-løfteåg med 4 sugekopper til løft af glasvinduer m.m. !!! Se løftediagram blandt billederne H H Intellitech Glaslift 550 - Lifting capacity 550 kg
BUDT 20250,- DKK
10st växelriktare Sungrow 15kW 1st Sungrow 12kW 1st Growat 12kW 1st Goodwe 17kW 1st Sungrow 40kW 1st Growat 25kW 2st Goodwe 10kW 1st Growat 8kW 1st Huaweie 17kW 1st Nya aldrig använda i kartong