Lukker 04/12-2024 11:10:00
- 1 styk Hydraulisk olie køler - 4 x 40 mm. - 1 styk Hydraulisk olie køler - 25 mm. - Ejer oplyser de ikke har været i brug. ABC HBE Gmbh - Hydraulic Olie køler - 2 styk
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Står i 6780 Skærbæk. 4 stk. piber af ældre dato. Den længste måler ca. 60 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bogballe S3 Saltspre Bogballe S3 Saltspreder
- Bemærk kun 57 time Husqvarna LG 504 - 500 kg
BUDT 39000,- DKK
TAPS. Stjernestempel i BLÅ farve på 3 øre på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Liftket 250 kg. Elkran, 690v, uden kæde, fremtræder ubrugt
BUDT 1800,- DKK
Kinesisk kiste af sort lak, dekoreret med figurscene, inderside beklædt med sider med kinesisk skrift. 20. årh.s. begyndelse. H. 41. L. 81,5. D. 51.
2st skrivbord Höj och sänkbara Kinnarps 1600/1800x 800 2st bord 1200x800 800x600 1st lådhurts Allt säljes tillsammans
Seminatikt Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 1950. 395×271.
Island. Interessant samling brugte og ubrugte helsagskort i tykt album. Noget specialiseret. Ialt ca. 100 kort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Transportabel højtaler, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Cd-afspiller, Radio, Musikanlæg, Guitar, Keyboard, Lys, Lydkort
Står i 6740 Bramming. Stikkontaktrammer i grå og sort. Enkelte blænddæksler mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS