Lukker 02/12-2024 20:36:00
Seminatikt Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 1950. 395×271.
2 stk pavillioner, kan købes enkeltvis, bredde 4,10 m er for hver enhe ABC 2 Kontor og mandskab pavillioner
BUDT 75000,- DKK
Skovl med meget få brugstegn. Har ikke været brugt meget. Tand 1U 3252 ABC 160 cm - Emond Rahbek
Allan Scharff (f. 1945) “Alliance double” armring af sterlingsølv. Dessin 554B. Vægt ca. 74 g. Diam. ca. 7 cm. Str. L. Georg Jensen efter 1945.
Ubekendt maler, 19. årh. Kystparti fra et fiskerleje ved Groningen, Holland. Usigneret. Olie på træ. 18×24.
Rullende havevogn på hjul og drejbart arbejdssæde, styrehåndtag og udstyrsbakke. Farve grøn. Usamlet i kasse. Samt 2 pakker udplantnings kasser.
Meget velholdt maskine. Bemærk kun 928 timer. Powertilt. Skovlstativ til dozerblad. Stor skovlpakk Case CX18C - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton - Powertilt!
BUDT 105000,- DKK
- Det ene hjul er deftek ABC Rotomec C50 - Rotorklipper / Rotor cutter - 180 cm
BUDT 3100,- DKK
BUDT 106000,- DKK
VÆGT med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Max. 40 kg. Med 220V strømforsyning og indbygget opladeligt batteri. Med belyste displays, både foran og bagpå vægt. Ubrugt.
IMPACT SOCHET SÆT, StahlKaiser.
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte
God beton mixer. Kan have rester af beto Schwing Stetter 10 m3
BUDT 20250,- DKK