Lukker 04/12-2024 11:17:00
Denne transportable ventilator er velegnet til udsugning af svejserøg, dampe osv. på steder og i rum, hvor et fast udsugningssystem ikke er egnet. Kan suge op til 700m3 i timen. Geovent PM-180
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Gulvlampe, The Red Cartel Lampadiare XXL - GRÅ. Smart gulvlampe med 2 bevægelige dele til højden samt bevægelig skærm. Butikspris ca. 1.999kr (UBRUGT og USAMLET)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna R216 Husqvarna R216AWD
BUDT 16000,- DKK
80 stk Groovy Middagstallerkener Ø 26 cm
Dansk snedkermester, Otto C. Jensen Sofabord opsat på tre kølleformede ben af mørkbejdset ask. Cirkulær plade ilagt polykrome mosaikker med motiv i form af kvinde. H. 53. Diam. 75.
METAL FRÆSER, PEDERSEN.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Vecoplan VAZ 100/80 - Neddeler til træ / wood shre ABC Vecoplan VAZ 100/80 - Neddeler til træ / wood shreder
BUDT 20250,- DKK
CANBUS dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt.
Ca. 80 palle stk. palle-inddelinger.
Ca 200 stk Galv. Bolte M 16 x 150, 3 kasser hydr. Fittings, kæder mm. På pallen
Hydraulisk ballepresser til papir, pap og plastik etc. - komplet ballepresser til industri, har bla. hydraulikstation, el-skab og transportbånd. Maskinen var fuld funktionsdygtig ved nedtagelse Presona LP 80 DH 1
BUDT 142000,- DKK
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “Olivia”. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 50×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.