Lukker 04/12-2024 07:11:00
Hydraulisk ballepresser til papir, pap og plastik etc. - komplet ballepresser til industri, har bla. hydraulikstation, el-skab og transportbånd. Maskinen var fuld funktionsdygtig ved nedtagelse Presona LP 80 DH 1
BUDT 142000,- DKK
6 bts. Château Kirwan, Margaux. 3. Cru Classé 2004 A (hf/in). Owc.
BUDT 1250,- DKK
100 par arbejdshandsker, læder, gummi, stof
Kloakrenser Ø20 cm L 400 cm, 2-delt skål samt Kloakgreb med 3 finger, L 250 cm
Geringssav med tilhørende ben, mrk ukendt. MF
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Parti fra Sabinerbjergene. Usigneret. Olie på lærred. 57×87. Proveniens: ABR auktion 287, 1972 nr. 157.
BUDT 17000,- DKK
Parti trin bor
Står i 6800 Varde. Jagtstue tema. Opsatser, m.m. Mange dele. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Et par kinesiske brudestole med armlæn af hardwood med sæder af flet, rygge med udskåret dekoration indlagt med ben. Begge med rester af eksportmærker af voks. 19. årh. H. 93. B. 53. D. 42. (2)
Kalendergave lot, butikspris på ca. 436kr. Farver/modeller kan variere.
Specialbygget wrapper til halmballe. 2 styk Tenco EH 404 bygget sammen på vogn. Tanco EH 404 Autowrap - Video!
BUDT 35000,- DKK
ACTION/SPORTSKAMERA - BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.