Lukker 04/12-2024 17:00:00
25 stk Håndklæder, ubrugte mål: 95x50cm
Otto Dressler (f. Braubach 1930, d. Munchen 2006) Frokostanretning. Usign; etiket på bagsiden. Formstøbt skumgummi. 44×34×10. Plakat medfølger. (2) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
. Glinkowski UBS25 T - Klapskovl m/ S80 ophæng til 30-35 ton gravemaskine
BUDT 23100,- DKK
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager, eller til læ for dyr. taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 7
1867. Meget interessant ufrankeret brev fra HERFORD 17.6.1867 til STAUMÜHLE bei Skeve in Jütland. Flere transitstempler på bagsiden [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Traktor med stor kapacitet. Bule i venstre dør. 4 nye dæk. Frontvægt. Tvillinghju Ford 7610 - 6 ton - Video!
BUDT 31000,- DKK
25 stk Thermokander til THE
Pierre Wemaëre (f. Comines 1913, d. Versailles 2010) Uden titel. Sign. P. W. Olie på lærred. 46×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Romerske kejserdømme, Geta, Caesar 198–209, Denar, Rom, FELICITAS PVBLICA, 3,17 g, RIC 9a Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 67500,- DKK
101 Dalmatiner, højde ca 9,5 cm, ubrugt i kasse
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027