Lukker 05/12-2024 17:30:00
4 Stk Juleophæng, butiks priser op til 189kr pr stk, ubrugte
Ca. 65 stk Groovy Krus
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II. LUXUS-mærke med perfekt placeret nr.stempel 118 (HEILIGENHAFEN). Ex. Borch Jensen. Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 visninger
Volvo EC140 BLC - 14 ton
BUDT 120000,- DKK
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934) Vinterdag ved Trinitatis Kirke og Regensen. Sign. Paul Fischer. Olie på træ. 32×39. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 778, 2007 nr. 194, afb. s. 147.
Hele Verden. Interessant og lidt rodet parti breve og forsendelser i lille kasse. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cuba, samling mønter, inkl. Peso 1915, 2 stk., 1953, 50 Centavos 1915, 1952, 1953, 20 Centavos 1948, i alt 20 stk.
Meget velholdt rotorharve såsæt med luft og dobbelt skiveskæ Gaspardo Aliante 4.00
BUDT 41500,- DKK
6 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
BUDT 10500,- DKK