Lukker 06/12-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 52 , ubrugt
Pen og velholdt EC250EL. Brukt av en` sjafør siden ny, service utført jevnlig. Steelwrist X32 Navatron Eberspacher 1stk Pusseskuffe Led lys Sentralsmøring AC Radio Transport dimensions (LxWxH) 10400 x 3200 x 3080 mm
LYNGE. Meget pænt stjernestempel på postkort med 5 øre, Chr. 9. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Case CX240 B gravemaskine med Beco tilt og 200cm graveskovl. Der er brugsspor, steder med slid og rustafskalninger som ved en maskine af denne type og alder. Melder teknisk fejl, uden indvirkning på mekaniske funktioner. Testet i mekaniske funktioner ved gennemgang.
Stor YOKOHAMA Schiff gummifender. Der er brugsspor, slidmærker og sprækker i overfladen. Ca. 700x340x340cm Har lagt på land i 5år og tabt lidt luft. Sælger kan være behjælpelig med læsning efter aftale.
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Står i 6800 Varde. Mads Stage smørebrikker, 11 stk + billede i ramme af Mads Stage. Ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Metal EL High Volt skabe, 60 x 25 x 16 cm, med nøgler, 4 stk.
Christian VIII, speciedaler 1846 VS / HC, H 3F
Danmark. 1940–2011. Postfrisk samling og tæt på komplet i perioden. Også et par få ældre udgaver. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 øre 1941, 1943, 1944 (2 stk), H 31–32, i alt 4 stk.
NB! Kun været i brug 1 gang! - Ø 50 mm skifte. - Ø 25 cm. valse. - Bjælke dimension 21 x 7,5 cm. Engcon GRB2000V2-Hydrema-Ext - Afretter med valse
BUDT 17250,- DKK