Lukker 14/01-2025 08:05:00
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Hele Verden. 4 kasser fyldt med indstiksbøger og album med frimærker og lidt FDC fra diverse lande. En del Rusland/Soviet set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Lysskilte, 2 små og et stort.
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Selges på vegne av kunde. Nesten ikke brukt, 1500 timer. Ingen feil eller mangler.
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Storrive med hydraulisk opklappelige sider. Krone Swadro 1400 - Video
BUDT 32500,- DKK
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Dezent fælge / SAVA dæk str. 225/50 R 17.
Betjeningsknap Geberit, bredde 24,6 cm, højde 16,4 cm. Støbt zink. Ubrugt
Ungarn. Franz Josef, 25 kr. violet. PRAGTEKSEMPLAR. Sign. Pfenninger [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×