Lukker 14/01-2025 08:21:00
BUDT 175,- DKK
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Lille tvangsblander. Muligvis defekt motor
12 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Funktionsdygtig. Starter og kører. 7bar Deutz motor: f3m 2011, 36kw Rpm: 2750
Passar Drivex HD skopa 270 cm Märke : Drivex Årsmodell: 2014 Skick i fungerande skick, inga kända fel - Brukad i ca 2v Övrigt: Eventuell lasthjälp finns på plats
8 bts. Kopke Vintage Port 1992
Kina, Ming Dynastiet, Board of Revenue, 1 Kuan (1000 Cash), 1368–1399, Pick AA10, trykt på morbærbarkpapir og stemplet med Kejser Hung Wus Røde Segl, flot stand med få rifter
1925. Chr. X, 40 øre orange. STÆRKT FEJLPERFORERET mærke. Ægte brugt med bureaustempel FREDERICIA-AALBORG 1.1.27 [ 150 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et sydtysk eller østrigsk rokoko tabernakel chatol af bemalet og forgyldt træ, buedet top centreret af døren flankeret af sektioner med små skuffer, skrå skriveklap bag hvilken skuffer og rum til opbevaring, underdelen med store svungne skuffer, beslag af bronze, den forgyldte dekoration indlagt med stykker spejlglas. Mid-18. årh. H. 192. B. 120. D. 66. Proveniens: Dansk privatsamling.
Multimedie til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. (ubrugt)
60 stk Saint Emilion Vinglas + 66 stk Saint Emilion Vandglas, blandet m/ blad og ranke og forskellige farver
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun, pos. 23 “STREG I PANDE UD FOR NÆSE og I VENSTRE 25” Stemplet eksemplar. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×