Lukker 14/01-2025 08:26:00
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Peder Evald Madsen (PEM)´s briller (8 stk), 3 stk. tasker, Contiental skrivemaskine og singer symaskine. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Kina. 1967. 10 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II, nr. 77–79. Smuk stemplet 3-stribe. Attester Nielsen og Møller [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 200 stk.
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
George II spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med stor musligskal, bladværk og ornametik, originalt facetslebet spejlglas. England, 18. årh.s midte. H. 100. B. 52. Proveniens: Dansk privatsamling.
2 stk store Sneskraber B 78 cm samt 2 stk Sneskovle B 40 og 45 cm
Telesteps Teleskopisk Enkelstege Prime 4,1 m Längd, utdragen: 4,1 m. Längd, ihopskjuten: 93 cm. Antal stegpinnar: 12 steg. Djup på stegpinnar: 80 mm. Stegens bredd: 56 cm. Max. arbetshöjd: 4,9 m. Vikt: 17,4 kg.
VAREBIL, Iveco Daily 35C18. Årg: 05-04-2022. Synet: HAR IKKE VÆRET SYNET. Km-tæller viser: 724. Uden afgift -EC Certificate of Conformity medfølger.
BUDT 151000,- DKK
16 - 512 - 640 Hz - 874 kHz - 33 kHz. Lednings sporing. 128 Hz, 1 kHz, 8 KHz, 33 kHz. Passiv AC lednings sporing 60 Hz, 50 Hz. Ubrugt.