Lukker 14/01-2025 08:38:00
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
24 stk Gasregulator
Luftpost. Samling i diverse ringbind mv. samt postkort inkl. Zeppelin mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tipstempel er defekt. Kel-Berg Container trailer
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 91”. Et par foldeskamler med stel af matforkromet stål. Sæde udspændt med nigerskind. Formgivet 1961. Udført ca. 1970'erne hos E. Kold Christensen, stemplet. (2)
Hitachi/Hikoki rundsav model c6ss ubrugt
1668. FREDERIK III. Kongebrev sendt til Borgmesteren i Rendsburg. Fuldt indhold dateret 14.März 1668. Flot storsegl og kongens egenhændige underskrift [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
"Sølv" dækketallerkener m/mønster ca. 115 stk.
Super Galaxy soundbar med Bluetooth, Aux, 3,5 mm jackstik, USB-læser mm. Den måler 45 x 5,5 x 5,8 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Pablo Picasso, efter Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 76×50. Uindrammet. Litteratur: Czwiklitzerer, Pablo Picasso Plakate 1923–1973", nr. 390.
Island. Lille lot tjenestebreve og pengebreve. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 26 dele.