Lukker 25/11-2024 18:00:00
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 26 dele.
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 4
BUDT 3500,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Michelin str. 215/65 R 15C.
Compakt traktor, med helt ny stennedlægnings fræser og front dozerblad. - Helt ny "Stone Burrier model SB-105 " stennedlægnings fræser, arbejdsbredde 1,05 meter , vægt 266 kg. Yanmar 226 D
BUDT 37000,- DKK
nye rivefjedre længde 44cm
Dansk Vestindien, Christian IX, 10 cents 1878, H 26, S 3, Sieg 22, H 26, KM 70
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II, nr. 88. Helt centrisk nr.stempel 35 (Køge). Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
3 paller div. hobby artikler
7 spise sæt med det der er pakke ud, spise sættet er i porcelæn, ubrugt
5 dele legetøj, ubrugt