Lukker 24/11-2024 18:48:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
3600 M6 låsemøtrik
Alt er klar til Studenter kontro ABC Veksellad - Studenter kørsel indrettet 24
BUDT 10500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 1.500 kg - Frontvægt - Metalpl ABC 1.500 kg - Frontvægt - Metalplast
BUDT 4700,- DKK
værktøj
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Diamanthalskæde af 14 kt. hvidguld med solitaire vedhæng prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.50 ct. Farve: J. Klarhed: SI. Vægt ca. 24 g. Vedhæng diam. 10 mm. L. ca. 48 cm.
SAMAG EL 16 PO el-stabler. Stableren har almene brugsspor, ingen anmærkninger om funktionalitet. Løftehøjde 420cm. Max last 1600kg. Friløft. Der medfølger ladestation. Testet ved gennemgang. Skrev kun Samag Truck, håper ok:
12 bts. Château Gazin, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
23 stk Opbevaringskasser heraf 21 med låg, L 58 B 39 H 42 cm, 80 liter, nogle mangler lukketøj, med brugsspor