Lukker 23/11-2024 17:30:00
Gaffeltruck Gas Mitsubishi FG25NT Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 3300mm Nye dæk Gasflaske medfølger ikke
Vægt med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Baggrundsbelyst display. Max. 300 kg. Med 220V strømforsyning. Ubrugt
Luftsåmaskine med tæller. Kverneland Accord Pneumatic DL - Luftså maskine
BUDT 10250,- DKK
Stort parti Disney legetøj, ubrugt
Solcelle 60W gadelampe med bevægelsessensor og indbygget batteri. 60W 6500K. 5V. Ubrugt.
Satimat glasplade med poleret flad kant , hærdet glas. 50 x 199,5 cm tykkelse 4 mm. Ubrugt.
1 ubrugt motor med variator 0,55KW
Hans Hansen (f. Skelby 1769, d. København 1828) Portræt af Frederik Siegfried Vogt (1777–1855). Usigneret. Olie på lærred. 35×27. Frederik Siegfried Vogt var dansk chargé d’affaires i Napoli. Vogt blev i 1846 gidt med billedhuggerinden Emilie Adelgunde Vogt f. Herbst (1811–1892).
Royal Copenhagen, Rosendahl m.m. 3 smukke vaser i sort, hvid og blå. Mål H14, 16 og 32 cm. (Den sorte har mindre fejl - se foto.) 2 vandkarafler samt 4 vand/Cafe glas. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
12 bts. Vieux Château Certan, Pomerol 2017 A (hf/in). Owc.
10 stk Borde 120 x 80 cm