Lukker 24/11-2024 19:53:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
SØJLEBOREMASKINE, model DP33016B
16 visninger
Ifø badekar i stål 1500x700cm. (ubrugt)
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
VAREBIL/MANDSKABSVOGN, NISSAN NV400 2.3 dCi 165. 1st. Indreg: 27-07-2015. Synet: 03-08-2023. Km-tæller viser: 174917. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 12500,- DKK
Tillverkare: Pöttinger Modell: euro profi 5000 Chassinummer 16245101008 - Kapacitet - 28 m3. - Styrterminal - Doseringsbitare - 2 st, - Pick-up bredd - 1,80 m, - Massklämrulle ovanför uppsamlaren. - Erforderlig traktor GVT-hastighet - 1000min-1. - Hög koppling 40 mm ögla diameter. - Antal huggblad - 31 st. Övrig info: Enligt förra ägaren så ska den vara i gott bruksskick. Är dock ej funktionstestad.
Jonas Heiska (f. 1873, d. 1937) Flodløb. Sign. J. Heiska 23. Akvarel på papir. Lysmål 34×27.
200 Bars højtryksrenser, 30l/min. Reperationsobjekter. Elektronikken virker ikke på den ene og pumpen virker ikke på den anden. Alto High Flow 1800
2007mod. TOYOTA HIACE 4WD LANG 396000km Var i daglig bruk inntil den ble parkert for ca 1,5 år siden Påkost må påregnes før EUkontroll
PERSONBIL, FORD GALAXY 2,3. 1st Indreg: 18-09-1998. Synet: 21-12-2017. Km-tæller viser: 299064.
Elisabeth Jerichau Baumann (f. Warszawa 1819, d. København 1881) Ung mor i hvid folderig kjole og rødt tørklæde i det sorte hår. I armene holder hun sin nøgne baby. Antagelig fra Capri. Sign. Jerichau Baumann 1874. Olie på lærred. 74×61. Den unge mor og barn har motivmæssigt stor lighed med maleri af kunstneren udstillet Charlottenborg 1874 nr. 120 med titlen “Fra Capri. Mor og Barn”. Dette købt af Nationalmuseum i Stockholm 1880.