Lukker 24/11-2024 20:35:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Steakbestik 177 stk. knive + 110 stk gafler
Carl Johan Bonnesen (f. Aalborg 1868, d. København 1933) Figur af sortbrændt terracotta i form af legende bjørneunger. Sign. Carl J. Bonnesen. Udført hos P. Ipsens Enke, 768. H. 41 cm. L. 60 cm.
Ingen beskrivelse
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Fungerer fin ABC HN AUTOMATIC Tigmaster 400 AC/DC - TIG svejser Vandkølet
BUDT 1700,- DKK
Polen. Flyttekasse med diverse samlinger og lagerbøger samt lidt løst inkl. bedre udgaver. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor + Lille Båndstrammervogn, der medf. Spænde håntag til den lille
1 stk Multipavilloner 6 x 6 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brandhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger 8 sidestykker
Planeringsskopa B27 - Mått ca: 180 cm bred 130 cm djup 80 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
Stort parti julepynt, bl.a. snemænd med lys, guldfarvet kugler samt Julemandskostume
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 33”. Et par taburetter med stel af forkromet stål. Løs sædehynde betrukket med patineret nigerskind, dybthæftet med beklædt knap. Formgivet 1958. Udført ca. 1960erne hos E. Kold Christensen, stemplet. Diam. 52. (2)