Lukker 24/11-2024 20:31:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
42 dunke alu-rens á 5 kg. (ubrugt)
Carl Bille (f. København 1815, d. sst. 1898) Kystparti med skibe i måneskinnet. Sign. C. Bille. Olie på lærred. 35×53.
Ny ubrukt liten hydraulikkpresse Ypperlig til å ha med i verksted bilen Tar slanger fra 1,/4" til 1" Bakker inkludert
Balusterformet vase af porcelæn, Hetsch form, med forgyldt dekoration. Royal Copenhagen. H. 27,5 cm.
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
33 stk lecablokke 19/29/33cm. Ubrugt på palle.
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC. Ikke afprøvet.
Kai Kristiansen (f. 1929) Entrékommode af palisander. Front med to skuffer med halvcirkelformede, udskårne greb. Model 384. Udført og stemplet hos Aksel Kjersgaard, Odder. H. 52. B. 59. D. 36.