Lukker 26/11-2024 20:20:00
Kai Kristiansen (f. 1929) Entrékommode af palisander. Front med to skuffer med halvcirkelformede, udskårne greb. Model 384. Udført og stemplet hos Aksel Kjersgaard, Odder. H. 52. B. 59. D. 36.
1930. Karavel, 40 øre, grøn. Nedre marginalblok (383-H) med variant “PLET I FLAG”. Meget sjælden stemplet blok [ 13,13x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Flisebord af nøddebejdset træ, plade ilagt med 15 hollandske fliser af fajance, dekoreret blomster og landskaber i mangan, udskåret med kæmninger, cabriole ben og kehlet kant. 20. årh. H. 59,5. B. 82. D. 52.
ubrugt trådklipper for svejsetråd, luftdrevet
Trådkurve B20 x L30 x H13, 20 stk.
50 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
134 visninger
Flotte og sjove øreringe 18K forgyldt Kobber.
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-01-2021. Synet: 21-11-2020. Km-tæller viser: 221128.
Jordbor med 5,2 HK, 52 ccm, to-takt motor. Inkl. 3 stk. jordbor, 10, 15 og 20 cm Ø, 80 cm lange. Ubrugt
Toilet, Grohe cube ceramic væghængt toilet incl toiletsæde, bolt afstand 18 cm, væghængt. Ubrugt og i orginal emballage.
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. 2 stk Swedoor indvendige døre med fyldninger. Måler 725 x 1840 x 40 mm. Hvid - PEFC. Kompact foam. Ubrugt og fin stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Buddha-figur + lanterne + div. vaser, billeder, billedrammer m.v.