Lukker 22/11-2024 08:30:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Mål: LxB: 180x100 cm.
BUDT 325,- DKK
2 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
Bolt med stjerne M 6 x 35, 200 stk.
Hyndesæt til pallesofa, 40X120 cm, 80X120 cm. Farve orange. Ubrugt.
Teservice af sølv, bestående af tekande, sukkerskål og flødekande, drevet med rokoko ornamentik, med hanke af udskåret mørkbejdset træ. Steingrim Winther. Københavns bymærke 1946. Vægt 1502 g. H. 10–24 cm. (3)
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Rund vase af lertøj dekoreret med glaserede motiver i grønne og lysegrønne nuancer på sortbrun base. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 32. Diam. 26,5.
KØKKENKNIVSÆT udført i 73 lags pulverstål, smedet efter Damaskus metoden, hårdhed 62-64 HRC. Utilitykniv og urtekniv. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter udført i oliventræ. Ubrugte i gaveæsker
Ole Lynggaard (f. 1936) Hjertelås af 14 kt. delvist satineret hvidguld og guld i form af flettet hjerte prydet med talrige brillantslebne diamanter. Farve: G. Klarhed: VS. Design Charlotte Lynggaard. To halskæder medfølger bestående af en perlehalskæde prydet med talrige kurlturperler og en perle- og lapis lazulihalskæde prydet talrige kulturperler og polerede lapis lazuliperler. Lås vægt ca. 18,0 g. Lås 3,5×3,5 cm. Perlediam. 7–8 mm. L. 73–79 cm. (3) Låsen kan bruges som vedhæng.
Parti div. lamper
Funktionsdygtig. Alt virker. Teknisk totalvægt: 3500kg Køreklar vægt: 565kg Indvendige mål: 285x130x17cm Slisker: 155x35cm Registreringattest medfølger.
Se billeder