Lukker 05/12-2024 10:00:00
Funktionsdygtig. Alt virker. Teknisk totalvægt: 3500kg Køreklar vægt: 565kg Indvendige mål: 285x130x17cm Slisker: 155x35cm Registreringattest medfølger.
Afhentes: TS - 8830 Tjele, Denmark (via Google Maps)
Personbil Audi SQ5 3,0 Tdi quattro Automatic Læder/alcantara kabine Klima Navigation Glastag Paddelshift Elbagklap Meget fin bil Uden Afgift Registrerings attest medfølger
2 meter FM Hydraulisk fejekost . Monteret med beslag for A ramme. Funktionel ved sidste anvendelse. Mindsteprisen for denne auktion er DKK. 3.500, -
Grip med dubbelt B27 fäste - Fungerande vid senaste användning men ej använd på flera år - Manuellt skoplås under för att kunna sätta skopa under Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
FORLÆNGERSÆT, 3 dele til 3/4"-
Ca. 125 stk Amalie Kagetallerkener Ø 17 cm
Mærkater. God samling kun klassiske mærkater i gammelt springbind ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943) Ove Frits Rasmussen (f. Middelfart 1911, d. Båtabacken 1973) Trompetformet vase med kanneleret korpus af diskometal. Stemplet monogram Just A. 2318, Danmark. H. 18. Samt figur af patineret metal i form af en nøgen kvinde siddende på en sten. Sign. monogram. H. 14. (2)
A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse) Armbånd af 14 kt. guld med seks led hver udformet som egeblad prydet med talrige cabochonslebne kalcedoner. Vægt ca. 41 g. B. 22 mm. L. 18,3 cm.
A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse) Armring af 18 kt. guld. Vægt ca. 62 g. B. 6–10 mm. Indvendig 5,6×6,3 cm. L. 19,5 cm.
-Er produktionsklar og med gasbrænder og bund snegl - og har egen motor. -Hydraulik pumpe. - NB ! Bemærk!!! Gasflaker og brandslukker medfølger ikke Oletto 9 m3 - Asfalt varmekasse / Asphalt Heating box.
BUDT 26000,- DKK
Parti sandaler, ubrugte