N. F. Schiøttz-Jensen (f.

Lukker 25/11-2024 19:48:00

N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) Bjergparti fra Italien med en familie gående langs en vej. Sign. N. F. Schiøttz-jensen. Olie på lærred. 48,5×69,5.