Lukker 22/11-2024 11:20:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
Yigal Zemer (f. 1938) “Checkmate #2”. Sign. Zemer 76, A/P VI/X. Ætsning i farver. Bladstørrelse 76×52.
Teleskopstige 2.6 meter.
- Tryk forstærker til korntransportør. - ST / 7,5 HK kornblæser. ABC Løkkes Maskinfabrik Ventil Tor - model ST / 7,5 HK
Ubekendt kunstner Skulptur af stentøj i form af rytter til hest, delvist dekoreret med okseblodsglasur. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl. H. 45. L. 57. Proveniens: Hidrørende har ifølge oplysninger fra nuværende sælger tilhørt Tage Vanggaard.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
KNIVSÆT, 5 sæt med 6 dele.Ubrugte.
BLIKA SKAB.
Fin skovl med kraftigt overfald Euro skifte. Ca. 265 cm bred Der er læssemaskine på lokationen
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna LG 504 - 500 Husqvarna LG 504 - 500 kg
BUDT 31500,- DKK