Lukker 28/11-2024 08:29:00
- Tryk forstærker til korntransportør. - ST / 7,5 HK kornblæser. ABC Løkkes Maskinfabrik Ventil Tor - model ST / 7,5 HK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Ringgaffelnøglesæt med 25 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt
En samling grønlandske beklædningsgenstande, bestående af drengejakke og -anorak med to forlommer og pelskrave, to vinteranorakker til hhv. pige og dreng, begge med pels, pigefrakke af sælskind samt pigejakke af fugleskind. Desuden barnetæppe af sammensyede edderfugleskind. 1930'erne. Edderdunskindstæppe. L. 77. (7)
Står i 6230 Rødekro. 4 dele Hilti værktøj, Rundsav SCW22-A, Sømpistol SD5000-A22 med SMD57 (2 stk.), Vinkelsliber AG125-A22, Slagbormaskine, SIW22-A. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Koral- og diamantring af 14 kt. guld prydet med cabochonslebet koral omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Farve: F-G. Klarhed: VVS2. Vægt ca. 7,5 g. Front 14×18 mm. Str. 55,5.
BUDT 3900,- DKK
1875. 4 øre, 66.tryk. Pladning med 156 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Incl. pos. B88 med ISOLERET RET RAMME. Pæn kvalitet. Der medfølger over 170 dubletter incl. 2 stk. B88. Ex. Lasse Nielsen [ 23,23y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
30 kva Isuzu dieselgenerator. 4 cyl Isuzu dieselmotor med 220 / 380 V udgange, 50 hz, 3 faser, vægt 790 kg og mål 1900x890x1120 mm. Generatoren er udstyret med Smartgen ATS controller og elektronisk hastighedsregulator for optimal effektivitet og pålidelighed. Der er huller til gaffeltruck i bunden og beslag til kranløft i toppen. En kvalitets generator med alt nødvendigt udstyr.
BUDT 14500,- DKK
Tiffany & Co. “Bean” halskæde af 18 kt. guld. Design af Elsa Peretti. Vægt ca. 3 g. Vedhæng 8×11 mm. L. 40,5 cm. Original æske medfølger.
8 stk Latex masker, ubrugte
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
Softicemaskine med 3 aftapningshaner. Producerer 20-25 L. pr. time. Der er 2 tanke så der kan produceres flere varianter på samme tid. Betjenes på digitalt display, og udført i rustfri stål. Effekt på 1850W. Fødevaregodkendt. Ubrugt.