Lukker 15/12-2024 15:26:00
1837. Brev fra København til Arendal i Norge. Påtegnet “Pr. Dampskibet” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1399kr , ubrugt
Smuk sølvring med flotte farvede Zirkonia str. 8
2 stk vogne ca 1x2m med vippebare trådhylder, inkl "flytte hjul".
3 styk maskiner. Green Flame ukrudtsbrænder til flaskegas. Elektronisk tænding. Se video Remarc LS 4000 VLG Løvsuger. Egholm 22 VKS 1 kantskærer, ektra skær medfølger. Egholm 22 VK S 1 - Lot med 3 enheder - Video
BUDT 10250,- DKK
6 stk. udendørs lamper (ubrugt)
18 stk. Nye glasfiber tagtoppe til Traktor / Minigraver M:M: Længde 138 CM. Bredde 115 CM.
- For 20-25 ton - CW40. NB: Har 2 hydrauliske kip-cylindr ABC 210 cm - For 20-25 ton - CW40
BUDT 11750,- DKK
Peter Buinning To diamantringe af 14 kt. hvidguld, hver prydet med en brillantslebet diamant på 0,05 ct. Farve: D-E. Klarhed: VS. Vægt ca. 5,5 g. Str. 51,5. (2)
Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1940. 354×242.
BUDT 9250,- DKK
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.