Lukker 15/12-2024 17:33:00
1882. Oval, 20 aur, ultramarin. Meget smukt stemplet mærke. Attest Nielsen [ 14a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. Mini WiFi camera Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugt
Toiletsæde MKW, spire, hvid med beslag. Soft close/ easy -off. Ubrugt.
Sous-vide kar 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt
Inddækninger 1 stk metalbestos Ø280 5-32 grader sort, 1 stk metalbestos Ø230 0 - 5 grader, alu. Ubrugt.
"Flott" søjleboremaskine med justerbar hastighed
5 sæt sengetøj, ubrugt
Knivslibesten. Dobbeltsidet korn 1000/6000. Ubrugt. Modelfoto
Gucci “Small Sylvie” taske af hvidt læder med gyldne beslag, skulderstrop, et rum med to indvendige lommer hvoraf en har lynlås og beige ruskindsfor. H. 17 x B. 26 x D. 8 cm.
Lene Munthe (f. 1949) Broche af delvis forgyldt sterlingsølv. Dessin 399. Udført hos Georg Jensen efter 1945. Vægt ca. 38,5 g. L. 5,5 cm.
BÆNKESLIBER, Mannesmann M 1225-200 Dobbeltsliber 350 W.
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Stort knivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. 8 stk. knive, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto