Lukker 15/12-2024 17:46:00
Litteratur. Flyttekasse med diverse titler med hovedvægt på Danmark med områder. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Extension længde: 5,0 meter. - Ekstra bredde mulig. - Ekstra stærke slidsker medfølger, se billeder. - 4 aksler - 16 hjul. ABC Lider Lowbed LDR4A - model B - Video!
BUDT 257000,- DKK
Med vogn. NB: 2 dele. Del 2 dimensioner er: 3 X 1,7 X 1 Case LB 434 R
BUDT 328000,- DKK
Paravent bestående af tre fløje, delvis dekoreret med lak 'en chinoiserie', antagelig Frankrig, 19. årh.s slutning. Hver fløj 158×49 cm.
12 bts. Château Lagrange, Saint - Julien. 3. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Bilen är fungerande och nybesiktigad. Inga kända fel.
Knivsæt med 6 dele. Metallisk knivholder. Originalt emballage. +MOMS
6 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 16000,- DKK
Jens Risom (f. 1916, d. 2016) Sæt på fire stole af patineret eg. Sæder og rygge udspændte med flettet skind. Udført hos Knoll, 1940erne. (4)
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1982 A/B (ts).
A. Dragsted Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 2,5 g. B. 2 mm. Str. 51,5.