BUDT 5100,- DKK
144 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
Kinesisk miniature huanghuali stand med dream-marble plade, 19. årh. H. 7 cm L/B. 12 cm.
Nye kæde ABC STS 130 Somero
BUDT 161000,- DKK
36 dunke olie, Sunoco Gold 5W40 Syntur á 1 liter (ubrugt)
Junior Gas og Iltsæt med ny vogn, nye og fyldte flasker, ny slange, ekstra skærebrænder ny,
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrai Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrailer
BUDT 16250,- DKK
6 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
5 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
BUDT 106000,- DKK
Velholdt Fræse Ortolan SB165 - Stennedlægningsfræser