7 visninger
Lukker 15/12-2024 18:19:00
Beskrivelse:
Hele Verden. Diverse i 4 kasser med bl.a. lidt basis samlinger, frimærker i kartotek fra diverse lande osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 700,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
3 stk Overlevelses skovle med mange funktioner,( bla. oplukker, sav osv) kommer i fin holder og med tilhørende handsker, ubrugt i kasse
dage
timer
min
4 visninger
BUDT 0,- DKK
AFSLUTTET
Bosch GBM Professionel boremaskine. Ubrugt i original emballage
Højtryksrenser Nilfisk Core 125 med Lanse, Børste, Slange og Kabel
3 visninger
BUDT 200,- DKK
Ole Lynggaard (f. 1936) Et par “Sjækel” manchetknapper af sterlingsølv. Samlet vægt ca. 17 g. L. 2,4 cm. (2)
BUDT 1150,- DKK
Akku-fedtsprøjte, Kabi 19,2V m. 1 batteri, 1 lader (ubrugt)
0 visninger
Selges på vegne av kunde. Nesten ikke brukt, 1500 timer. Ingen feil eller mangler.
2 visninger
BUDT ?,- DKK
Westermann & Ekegren Lommeur af 18 kt. guld. Ankergang og nøgleoptræk. Emaljeskive og blåanløbne stålvisere. Støvkapsel af 18 kt. guld. Kæde af 14 kt. guld. Denne vejer ca. 30 g. Uret (uden kæde) vejer ca. 84 g. Ø 48 mm. 1860–70'erne. Senere æske medfølger.
BUDT 10500,- DKK
Ifø akryl badekar i stål 1700x750cm. (Lille skade som kan dækkes ved montering)(ubrugt)
BUDT 100,- DKK
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1977. Olie på lærred. 23×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1450,- DKK
Cyklop Metalbånd stramme vogn, med rulle af metalbånd + spænde håndtag
6 visninger
3 ruller gavepapir - B: 57 cm. á 150 meter + 3 ruller gavepapir - B: 24 cm. (ubrugt)
Caterpillar 907H skopa gafflar Hydrauliskt snabbfäste 3dje funktion Frontskopa 1850 mm bred med bultat skär Pallgafflar Däck 405/70 R18 tre däck nästan nya ett är nytt 21-25 mm HÖG / Låg växling 20 km Radio Värme Torkare fram bak ok Gångjärn lock förvaringslåda sönder Glappmidja Maskinen går bra se video Caterpillar 907H bucket forks Hydraulic quick coupler 3rd hydraulic function Front bucket 1850 mm wide forks Tires 405/70 R18 three tires almost new one is new 21-25 mm HIGH / Low gearbox 20 km Radio Wiper front and rear ok Cat Caterpillar
5 visninger